Victiny a černý/bílý hrdina (14.FILM)

12. května 2013 v 18:30 | pokemoncz |  Seznam Filmů
Poprvé za celou sérii filmů Pokémonů je tento zvláštní dvěmi různými verzemi. V jedná vystupuje legendární pokémon Zekrom a v druhém Reshiram. Je jen na vás, kterou verzi filmu si vyberete, nicméně, náš popis je napsán speciálně pro film s hlavním hrdinou Reshiramem. Pokud ještě nevíte, tak je to verze Černý - Victiny a Reshiram.
Victiny a černý hrdinaBlízko města Endoriak si Ash, Iris a Silen všimnou dvou Deerlingů, kteří nebezpečně visí ze srázu. Ash se rozhodne je zachránit, ale sám padá, když se ho dotkne Victiny (který se schovámá před lidmi) Ash přeskočí celý kaňon (samozřejmě neví jak). Ash zamíří do jeskyně, která (jak sám doufá) vede do města Endoriak, kde se setká s Iris a Silenem. Ash má vize, díky kterým najde správnou cestu. S Iris a Cilanem se Ash sejde v podhradí města Endoriak.
Cilan vysvětluje, že hrad je známý jako "Meč Údolí". Při průzkumu podhradí, Ash, Iris a Cilan jedí nějaké koláčky, ale neviditelný Victini ukradne Ashovi koláček, který to svádí na Iris a Cilena. Najednou venku vypukne ohňostroj, což Victiniho vyleká a začne se dusit koláčkem, mezitím naše skupinka utíká ven, aby nezmeškala velký turnaj. Ash ale při běhu narazí do neviditelného Victiniho, což ho docela zmate, ale pokračuje dál. Skupina se setká s poměrně prostě oblečeným Damonem, který se představí jako hradní správce a nabízí doprovod do města, kterou přivítají.
Na náměstí se skupina setká se ženou jménem Juanita, která provozuje stánek se suvenýry v podobě figurek Victiniho. Starosta města Mannes, přednese projev a zahájí festival. Vysvětluje také pravidla turnaje: každý soutěžící dostane náhrdelník a musí vyzvat ostatní konkurenty po celém městě, pokud prohraje, musí náhrdelník odevzdat rozhodčímu.
V prvním kole turnaje čelí Ash trenérce Mako a jejímu Serperiorovi, kterou porazí za pomoci Pikachu. Iris bojuje s Emolgaem proti trenérovi Tatsuki a jeho Emboarem, ale Emolga používá Volt Switch a stáhne se k Iris, Excadrill vyskočí ze svého Pokéballu, což je v rozporu s pravidly a rozhodčí okamžitě udělí zápas Tatsukimu. Juanita dcera, Carlity, a její Hydreigon rychle vyřadí Cilanova Pansage. Ash a Oshawott později zápasí proti Tatsuki a poráží Emboara s Aqua Jet.
Ash posílá Tepiga čelit Leeku a jeho Samurottovi, ale Samurott použije Shell břitvu, která Tepiga hodí do Juanitanina staánku. Náhle se objeví Victini a dá Tepigovi sílu, Tepig tedy Samurotta porazí absurdně silnýmEmber. Carlita, která Victiniho viděla, napadá Ashe. Když Ash později zápasí se svým Scraggym, který je vyčerpaný pokusy headbutt Hydreigon, Victini mu dá sílu a Scraggy poráží Hydreigona útokem Headbutt. Carlita odevzdá náhrdelník rozhodčímu a pak se postaví před Ashe a řekne mu o Victinim.
Podezření, že Victini byl ten, kdo ukradl koláčky, Ashovi vnukne nápad a jeden koláčekpoužívá jako návnadu. Ash a Victini se spřátelí. Jak skoupinka prochází městem, Victini se zastaví ve stínu obřích pilířů. Ash se snaží Victiniho popohnat vpřed, ale Victini dostane úder magickou bariérou kolem zámeckého areálu. Rozrušený Victini prchne zpět k hradu. Později, při pohledu na Victiniho s Juanitou a Carlitou, seběhnou dolů Mannes a Damon.
Damon informuje svou matku, že její sen, že lidé z údolí se jednou budou moci vrátit domů, naplní. Má v úmyslu si od Victiniho půjčit moc.
Mezitím, v Údolí Meče, připravuje Damon svůj plán na ochozu hradu. Vyšle své Sigilyphy, kteří probudí moc pilířů ochrany, které se vyrvou ze země a letí k hradu. Victini z obavy doletí do hradu, kde Damon požaduje, aby mu půjčil svou sílu. Victini vidí Damona jako krále, který ho požádal o to samé a kterého měl rád. Pak se ale vrátí do reality a Damonovi nechce půjčit svoji sílu. Menší pilíře ho ale mezi jeho iluzí chytly do menší bariéry a "vložily" ho do mechanismu, který začíná vysávat z Victiniho jeho moc. Jak Ash, Iris a Cilan dorazí k hradu, hrad se pomalu začne vznášet a stoupat k nebi.
Ash, Iris, Cilan, Juanita a Carlita spěchají do hlavní komory a najdou Damona mučit Victiniho. Juanita vyžaduje, ady Damon přestal. Když se Ash pokusí zničit stroj, Damon napadne skupinu s jeho Gothitellem. Damonův Zekrom pak přiletí, a Juanita se ho pokusí zastavit s Golurkem, ale Golurk je snadno poražen. Ash se znovu pokusí zničit mechanismus, ale Damon ho srazí Psychickým útokem.
Zatímco je v bezvědomí, dostane Ash vizi z Victiniho minulosti, Victiniho varuje král, že nikdy nesmí přesunout Meč Údolí, protože by Dračí síla vše zničila. Ash se probouzí ve sklepě hradu, a Juanita ho prosí, aby odpustil Damonovi, který věří, že dělá správnou věc. Poté řekne, že zastavit Damona může jedině Reshiram, druhý dračí legendární Pokémon, který by měl být ještě hluboko v hradním sklepení, kde se Ash procházel na začátku filmu. Jak Ash a Pikachu zkoumají jeskyni, najdou vejce, které se ho ptá, jaké je jeho přání a pravda. On odpoví, že chce zachránit Victiniho a splnit svůj slib, Po těchto slovech se vejce promění v Reshirama.
Mannes přiletí ve vrtulníku a říká Juanitě, Carlitě, Iris a Cilanovi, že dole to vypadá hrozně. Golurk začne opět bojovat se Zekromem, ale nedaří se mu. Ash přiletí na nádvoří na Reshiramovi. Ash skočí na nádvoří a pak Zekrom a Reshiram začnou bojovat.
Pikachu porážky Gothitelle a Ash leze na mechanismus, ale Damonův Zekrom se vrátí. Damon prosí, aby zastavil Ashe, ale to Zekrom ignoruje a místo toho zničí mechanismus. Zekrom vysvětluje, že slyšel "hněv země", a pak na důkaz pravdy, Zekrom a Reshiram odfouknou mraky, Damon spatří zničenou zemi, kterou způsobil. Damon začíná panikařit a okamžitě si výčítá a prosí Reshirama a Zekroma, aby mu pomohli zastavit katastrofu. Ti mu půjčí jejich sílu.
Dračí síla se "sama ovládá" a stoupá do hradu. Damon říká, že se hrad zhroutí a že musí všichni pryč. Na hradě zůstanou jen Ash a Damon. Jenže hrad s sebou cukne a Damon vypadne z hradu, který stoupá stále výš. Ashovi je zima a říká, že se brzo dostanou do vesmíru. Damon přiletí na Golurkovi a Reshiram a Zekrom začínají ničit pilíře. Uvnitř vězení vytvořené pilíři ochrany, slabý a zmrzlý Ash se Victinimu omlouvá, že nesplnil svůj slib, Ash začne plakat, ale je taková zima, že slzy zmrznou ještě za letu. Ash upadne do bezvědomí.
Victini se rozhodne, že pilíře zničí, ale je příliš slabý, ale Ash se zahřeje a probudí se v důsledku Victiniho použitého útoku. Victini dá do svého druhého útoku veškerou svou sílu a podaří se mu pilíře zničit. Dračí síla, která vnikla do hradu byla vyhozena do vesmíru, stejně jako pilíře. Ale Victini nikde není.
Později Reshiram, Zekrom a Golurk tlačí hrad, který Damon řídí a přistane s ním na kopci, kde Dračí síla vrcholí. Na pláži se Ash, Iris a Cilan dívají na oceán, zarmouceni zdánlivou smrtí Victiniho. Věří ale, že se Victini obětoval, aby zachránil svět. Ash vezme jeden koláček a ho dí ho do oceánu. Ale koláček se ve vzduchu zastaví a objeví se Victini.
Damon padá na kolena, přemožen pocitem viny, že jeho akce se obrátila ve špatnou. Nicméně, Juanita ho uklidňuje tím, že aby znovu obnovili údolí, budou pracovat společně. Victini pošle Ashovi vizi, že pomůže obnovit ono údolí. Naši hrdinové se nakonec rozloučí s Damonem, Juanitou, Carlitou, Mannesem a ostatními lidmi z údolí a odjíždějí vstříc novým dobrodružstvím.
Victiny a černý/bílý hrdina
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 domkra domkra | E-mail | Web | 13. května 2013 v 15:49 | Reagovat

WTF

2 domkra domkra | E-mail | Web | 13. května 2013 v 15:52 | Reagovat

Si trapný stěma článkama

3 poké poké | 15. května 2013 v 13:02 | Reagovat

hmmm... čekal jsem film...
:D a nechápu tě jak můžeš psát něco tak dlouhýho :D mě by to nebavilo, natož číst -_-

4 Spartakus77 Spartakus77 | 1. června 2013 v 17:49 | Reagovat

Vyšel, nebo teprve vyjde?

5 ad48 ad48 | 11. července 2013 v 19:08 | Reagovat

[1]:Je poznat když napíšeš 2 články najednou

6 ad48 ad48 | 11. července 2013 v 19:08 | Reagovat

[5]: Komentáře

7 Šárka Šárka | E-mail | 17. července 2013 v 15:10 | Reagovat

Je to výborný

8 maya maya | Web | 6. června 2015 v 21:32 | Reagovat

Páni vážně pěkně sepsané :O

9 fortes fortes | Web | 5. října 2016 v 14:39 | Reagovat

pujcky pro nezamestnane na op :-!

10 ashketchum ashketchum | 11. listopadu 2016 v 23:53 | Reagovat

nema nekto cz titulky k 14 movie black? k ang verzii

11 Hollynum Hollynum | E-mail | 5. září 2017 v 23:09 | Reagovat

<b><a href=http://seo-swat.ru//Y17aq/>This is the 2017 bomb !!!</a></b>
Play with me my friends...

...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama