Květen 2013

Victiny a černý/bílý hrdina (14.FILM)

12. května 2013 v 18:30 | pokemoncz |  Seznam Filmů
Poprvé za celou sérii filmů Pokémonů je tento zvláštní dvěmi různými verzemi. V jedná vystupuje legendární pokémon Zekrom a v druhém Reshiram. Je jen na vás, kterou verzi filmu si vyberete, nicméně, náš popis je napsán speciálně pro film s hlavním hrdinou Reshiramem. Pokud ještě nevíte, tak je to verze Černý - Victiny a Reshiram.
Victiny a černý hrdinaZoroark: Mistr iluzí (13.FILM)

12. května 2013 v 18:28 | pokemoncz |  Seznam Filmů
Do Korunního města vtrhne legendární pokémon Zoroark. Za pomocí iluze se přemění v Suicune, Enteie a Raikoua, kteří zničí město. Kodai se snaží Zoroarka polapit a zabezpečit tak město. Nikdo však neví, že to, proč to dělá, má úplně jiný důvod. Ash, Dawn a Brock se seznámí s Karlem a Rowanou a pokusí se šířící zlo zastavit. Kdo je však ten zlý? Zoroark? Kodai? Nebo někdo jiný? A kdo je tajuplný pokémon, kterému naši hrdinové napomáhají?
Zoroark: Mistr iluzí

Arceus a klenot života (12.FILM)

11. května 2013 v 15:43 | pokemoncz |  Seznam Filmů
Celý tento příběh se bude zdát velmi tajemný a zajímavý. Na celou Zemi se valí zkáza, která se chystá vyhubit celý svět Pokémonů! Arceus. Tento pokémon ztratil důvěru v Dámose , kterému na čas daroval vodní, travní, zemní, elektrické a dračí desky života, které společně tvoří legendární Klenot života. Tento Klenot života mu měl sloužit proto, aby mohl znovu zúrodnit zpustošenou krajinu. Jak se zdá, Dámos Arcea zradil a ten se po dlouhém spánku vydává zničit Zemi a pomstít se tomu, jež ho v minulosti zradil a odsoudil ho k několika tisícům let hlubokému spánku. Naši hrdinové se vydají pomocí Dialgy zpátky v čase, aby zastavili Dámose a uvedli vše do pořádku. Povede se jim to? A nepříjdou v minulosti taky o život, o něž málem přišel i Arceus? To se dozvíte v tomto filmu!
Arceus a klenot života

Giratina a nebeský válečník (11.FILM)

11. května 2013 v 15:40 | pokemoncz
Ash, Dawn a Brock se dostávají do tajemné destinace někde v údolí mezi horami. Toto místo je známé tím, že se zde objevuje často Giratina, která prostupuje portály ze skutečného a Opačného světa. Nyní si na ní ale udělal zálusk zlý Zero, který se chce stát králem Giratininého světa a očistit jej před výpary, které se sem dostávají ze světa lidí a pokémonů. Dokáže se Zero stát králem Opačného světa a získat schopnosti Giratiny? A co Rakeťáci, jakou budou mít roli zde?

Vzestup Darkraie (10.FILM)

11. května 2013 v 15:34 | pokemoncz |  Seznam Filmů
Ash, Dawn a Brock se vydávají na další cestu za dobrodružstvím, která se jim otevírá za pomoci temného pokémona Darkraie. Kdo zvítězí v novém, zdánlivě nekonečném boji? Prostor, nebo čas?
Vzestup Darkraie

Kyogre a Princ moří - Manafi (9.FILM)

11. května 2013 v 15:32 | pokemoncz |  Seznam Filmů
Kdesi v hlubinách oceánu se ve starém potopeném chrámu skrývá něco zvláštního... Poklad a tajemný Pokémon, který je označován za Prince moří. Ale není tak jednoduché ho najít, stráží ho totiž divoká Kyogre. Avšak o jeho nalezení se snaží skupina pirátů (pozor, ne tým Aqua). Jenže vajíčko tajmeného Manafiho, Prince moří se dostane do rukou May. Pokémonní ranger Jackson pomáhá našim přátelům vrátit Manafino tam, kde bude moct opět nerušeně spát...
Kyogre a Princ moří - Manafi

Chce někdo WEB pokemonfilmcz.blog.cz?

7. května 2013 v 16:18 | pokemoncz |  INFO
Ahojky,
chci se vás zeptat jestli někdo nechce zdarma WEB http://pokemonfilmcz.blog.cz/

Prosím vás, žádám vážné zájemce, protože ho jeden kluk chtěl, ale dal tam jen dva články a dál tam nešel...

Proto kdo ho chce tak mi napište.

Buď do komentáře nebo na E-mail : pokemon-serial-cz@seznam.cz

Vás
pokemoncz

Mew a hrdina provázející vlny – Rukario (8.FILM)

5. května 2013 v 11:26 | pokemoncz |  Seznam Filmů
Osmý Pokémonní film. Kdysi dávno se v Oldoranském království odehrávala největší válka v historii Pokémonu. Kdo byl onen tajemný muž a jeho Pokémon, kteří ji zastavili? A jak do toho zapadá Ash? A vůbec...
8

Osud pokémona Deoxyse (7.FILM)

5. května 2013 v 11:25 | pokemoncz |  Seznam Filmů
Záhadný pokémon se z vesmíru dostává na Zemi. Tam dostane jméno Deoxys. Deoxys hledá na planetě Zemi přítele, se kterým by si mohl povídat. Jeho plány mu ale překazí Rayquaza, která ho na čtyři roky uvězní svým Hyper paprskem. Po čtyřech letech hledá odplatu a míří do Růžového města, kde se chystá najít svého přítele. Jak to dopadne? Zničí Deoxys svět? A co naši přátelé, dokáží zastavit Rayquazu a Deoxyse v jejich řádění?
film07

Jirachi co plní přání (6.FILM)

5. května 2013 v 11:24 | pokemoncz |  Seznam Filmů
Vítejte již v šestém pokračování pokémonního filmu! Tento film bude tajemnější než ostatní, a to nejen proto, že v tomto filmu se objeví legendární pokémoni, jako je Groudon a Jirachi! Naši hrdinové se dostávají do dění festivalu. Na jednom představení potkávají kouzelníka, který má v plánu probudit legendárního pokémona Groudona. Ale k tomu bude potřebovat velké množství energie. Podaří se mu ji sehnat?
666

Pokémonní hrdinové (5.FILM)

5. května 2013 v 11:22 | pokemoncz |  Seznam Filmů
Pátý Pokémonní film. Dvě známé zlodějky se snaží najít legendární Pokémony Latias a Latiose, kteří chrání zvláštní šperk...
5

Pokémon navždy (4.FILM)

5. května 2013 v 11:20 | pokemoncz |  Seznam Filmů
Čtvrtý Pokémonní film. Zlý lovec od Rakeťáků se vydává na lov legendárního Celebiho. Dokáží ho Ash, jeho přátelé a záhadný Sammy zastavit?
male_pokemonnavzdycczwebu

Podlehněte kouzlu Unowna (3.FILM)

5. května 2013 v 11:19 | pokemoncz |  Seznam Filmů
Třetí Pokémonní film. Otec malé Molly záhadně zmizí při práci s legendárními Unowny. A Molly ho chce zpátky. Co všechno dokáže taková malá holka za pomoci kouzelných Pokémonů?
3

Síla jednotlivce (2.FILM)

5. května 2013 v 11:17 | pokemoncz |  Seznam Filmů
Druhý pokémonní film. Posedlý sběratel pokémonů se rozhodne chytit jednoho z těch nejvzácnějších pokémonů. Při pokoušení chytit se vzácného pokémona Lugiu se probudí Artikuno, Zapdos a Moltres. Katastrofa postihne celý svět. V létě začne sněžit, objevuje se i polární záře. Sběratel chytil Všechny 3 pokémony a tak se mu nabízí možnost chytit vzácného pokémona Lugiu. Ale co by to byl za film, aby se do toho nezamotal Ash s rakeťáky. Ash musí donést 3 symboly všech ostrovů do "centrály". Když se mu to povede, objeví se Lugia a Artikuno, Zapdos a Moltres se uklidní a nebudou proti sobě zápasit, ale povede se mu to? Objeví se rakeťáci, aby dělali zase problémy? Chcete se dozvědět více? Podívejte se na film! :)
pokéééééééééééééééééééééééé

Mewtwo vrací úder (1.FILM)

4. května 2013 v 10:20 | pokemoncz |  Seznam Filmů
První z Pokémonních filmů. Vůdce Rakeťáků Giovanni se rozhodl naklonovat legendárního a podle všeho vyhynulého (a taky silného) Pokémona Mewa. A výsledkem byl Mew dvě, oficiálně pojmenovaný Mewtwo. Giovanni ho využíval k zápasům na svém stadionu v Cínovém městě, ale to se Mewtwoovi po krátkém čase přestalo líbit. Tak uprchl. A teď se snaží ovládnout svět. A jak se do toho zamotali Ash, Misty a Brock? Jednoduše. Mewtwo se usadil na opuštěném ostrově, kde si vystavěl pevnost. A sezval nejlepší trenéry Pokémonu. Mezi nimi i Ashe a spol. No a dál? Nechte se překvapit :) Jen doufejte, že Mew nakonec Mewtwovi zabrání zničit zemi.
meafffffffffffffffffffffffffffffffffffff