Iris

25. dubna 2013 v 15:00 | pokemoncz |  Hlavní postavy
Iris je dívka, je to společnice na cestách Ashe Ketchuma a Cilana v oblasti Unova. Hned v druhém díle seriálu "Černý a bílý" se s Ashem seznámila a protože jí byl sympatický, vydala se s ním na cestu. Nedlouho potom se k nim přidal také Cilan, milý trenér stadionu, který se rozhodl opustit své dva bratry, kteří byly spolutrenéři stadionu a vydal se s nimi na cestu

Iris dabuje Ivana Korolová

Minulost
Iris jako malá vyrůstala stranou od ostatních, žila mimo vesnici. Díky tomu se naučila spousty zajímavých věcí, jako například dobré horolezectví a houpání se po liánách. Také se spřátelila se spoustou divokých pokémonů.

Jednoho dne se ujmula divokého Axewa. Chytila si ho do pokeballu a slíbila mu, že mu pomůže být silným Pokémonem.

Současnost
Iris se tedy vydala na cesty s Ashem a Cilanem. Většinou do děje nijak víc nezasahovala, dokud si nechytila divokého Drilbura. Ten byl velice silný a pomohl Iris vyhrát hodně zápasů, tudíž se jí vyvinul na Excadrilla. Ovšem, jednou ji k zápasu vyzval muž jménem Drayden. Iris si zvolila Excadrilla, ovšem inkasovala tvrdou porážku. Od té doby ji Excadrill přestal poslouchat. Iris se všemožně jejich vztah pokoušela napravit, ale marně.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama